زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۱/۳/۵
» تله تایپ » تعویق دوباره بازی استقلال – هوادار!
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۴
 کد خبر: 146850
 66 بازدید

تعویق دوباره بازی استقلال – هوادار!

مسابقه دو تیم هوادار و استقلال از هفته شانزدهم لیگ برتر به دلیل تکمیل رعایت فرایند قرنطینه بازیکنان استقلال به جای سه‌شنبه در روز چهارشنبه ۶ بهمن برگزار می‌شود.

تعویق دوباره بازی استقلال – هوادار!

به گزارش ایسنا و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و حفاظت از سلامت بازیکنان هر دو تیم و همچنین طی شدن تکمیل رعایت فرآیند قرنطینه بازیکنان استقلال، مسابقه بین تیم‌های هوادار تهران و استقلال از هفته شانزدهم لیگ برتر فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به جای سه شنبه ۵ بهمن در روز چهارشنبه ۶ بهمن در ورزشگاه انقلاب کرج، راس ساعت ۱۷ آغاز می‌شود.

نکته عجیب درباره تغییر دوباره زمان دیدار استقلال – هوادار این است که سازمان لیگ فوتبال ساعتی پیش اعلام کرده بود که این دیدار سه شنبه برگزار می‌شود اما در عرض یک ساعت دوباره نظرش تغییر کرد و بازی را یک روی دیگر به تعویق انداخت.

البته اهالی فوتبال به تغییر زمان یا ساعت بازی‌های لیگ بیست و یکم عادت کرده‌اند چرا که هر هفته زمان حداقل یک بازی تغییر می‌کند. به نظر می‌رسد مسئولان سازمان لیگ فوتبال باید کمی با حوصله برنامه‌ریزی کنند تا مجبور نشوند در عرض یک ساعت، تصمیم خودشان را وتو کنند. خصوصا این که تعویق بازی معوقه آن هم در یک ساعت موضوع عجیبی است.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه