زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۰/۱۱/۴
» اجتماعی » برگزاری برنامه “سفیران نشاط” ویژه روز جهانی معلولین در متروی تهران
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۹
 کد خبر: 144759
 52 بازدید

برگزاری برنامه “سفیران نشاط” ویژه روز جهانی معلولین در متروی تهران

سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: به مناسبت فرارسیدن روز جهانی معلولین، ویژه برنامه "سفیران نشاط" به منظور نمایش توانمندی‌های هنرمندان توان‌یاب در ایوان انتظار میدان حضرت ولی‌عصر(عج) برگزار شد. 

برگزاری برنامه “سفیران نشاط” ویژه روز جهانی معلولین در متروی تهران

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ سید محمد نقیب ضمن گرامیداشت روز جهانی معلولان افزود:  جامعه معلولین عزیز بخشی از مسافران شهر زیرزمینی را شامل می‌شوند و شرکت بهره‌برداری متروی تهران همواره تلاش داشته تا شرایط مطلوب و مناسبی را برای رفاه حال این عزیزان در سامانه حمل و نقل متروی تهران فراهم سازد.

وی تصریح کرد: ویژه برنامه “سفیران نشاط” در راستای نشاط و شادابی معلولان عزیز، به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و مشارکت کانون سفیران نشاط با حضور جمعی از معلولین و خانواده هایشان برگزار شد.
سرپرست معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: در این برنامه کودکان و نوجوانان توان‌یاب با اجرای سرود و همخوانی و نمایش با شعار “خواستن توانستن است، ما نشان می‌دهیم که می‌توانیم” میزبان مسافران شهر زیرزمینی بودند و اجرای آنها مورد استقبال حاضرین در برنامه قرار گرفت.
نقیب یاد آور شد نمایشگاه خیریه ای از هنرهای دستی، شامل سفال، نقاشی و خوشنویسی هنرمندان توان‌یاب در حاشیه برگزاری این برنامه برای مسافران شهر زیر زمینی به نمایش گذاشته شد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , حمل و نقل , خبر داغ
ارسال دیدگاه