زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۰/۹/۷
» اجتماعی » حضوری شدن آموزش دانشجویان «تحصیلات تکمیلی» از ۱۵ آبان
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۳
 کد خبر: 142472
 26 بازدید

معاون دانشگاه علامه خبر داد؛

حضوری شدن آموزش دانشجویان «تحصیلات تکمیلی» از ۱۵ آبان

معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: در نیمسال اول و از ۱۵ آبان در صورت کسب مجوز از وزارت علوم، آموزش دانشجویان ارشد و دکتری حضوری خواهد شد.

حضوری شدن آموزش دانشجویان «تحصیلات تکمیلی» از ۱۵ آبان
غلامرضا لطیفی ، درباره برنامه ریزی دانشگاه علامه برای حضوری شدن دانشجویان از ۱۵ آبان ماه اظهار کرد: از آنجا که اطلاع نداریم دقیقا چه تعدادی از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی واکسینه شده اند، به همین دلیل فرم خوداظهاری طراحی کردیم که در سامانه دانشگاه بارگذاری شده است؛ در این پرسشنامه از دانشجویان پرسیده شده که آیا اصلا واکسن تزریق کرده اند و آیا دو دز را دریافت کرده اند یا خیر؟
معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی افزود: برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ اگر وزارت علوم و ستاد ملی مقابله با کرونا اجازه دهند، اولویت حضور در دانشگاه را به دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری اختصاص دهیم و پس از آن با اتمام واکسیناسیون گروه هدف، برای نیمسال دوم آموزش حضوری را به صورت رسمی آغاز کنیم.
لطیفی با اعلام اینکه در حال حاضر ظرفیت اسکان دانشجویان در خوابگاه های دانشگاه، ۵۰ درصد است، خاطرنشان کرد: در نیمسال اول با توجه به شکننده بودن شرایط همین ۵۰ درصد اسکان را در خوابگاه ها خواهیم داشت و از نیمسال دوم (بهمن ماه) و با عادی شدن شرایط، ظرفیت اسکان به حالت قبل و ۱۰۰ درصدی بر می گردد.

برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه