باز محرم رسيد، ماه عزای حسين سينه ‌ی ما می ‌شود، كرب و بلای حسين كاش كه تركم شود غفلت و جرم و گناه تا كه بگيرم صفا، من ز صفای حسين
۱۴۰۰/۷/۲۶
» اجتماعی » آغاز به کار ۲۶ مرکز واکسیناسیون جدید در تهران
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۱
 کد خبر: 141104
 170 بازدید

آغاز به کار ۲۶ مرکز واکسیناسیون جدید در تهران

با حضور شهردار تهران و اعضای شورای شهر ۲۶ مرکز جدید واکسیناسیون کووید ۱۹ در تهران آغاز به کار کرد.

آغاز به کار ۲۶ مرکز واکسیناسیون جدید در تهران

آیین افتتاح و آغاز به کار ۲۶ مرکز واکسیناسیون کووید ۱۹ با حضور شهردار تهران و جمعی از اعضای شورای شهر تهران برگزار شد.

علی نصیری سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت اربعین حسینی گفت: با شروع دوره جدید مدیریتی در شهر تهران و شهرداری تهران یکی از برنامه‌هایی که به صورت راهبرد در برنامه‌های شهردار تهران اعلام شد برداشتن بار کرونا در کلانشهر تهران از دوش دولت بود.

وی ادامه داد: همه دستگاه‌ها و مراکز و سازمان‌های شهرداری پای کار آمدند و در دو هفته کار جهادی و شبانه روزی امروز به این نقطه رسیدیم. برنامه‌ها در ۱۴۰ محور تدوین شده است. رویکردها در این ۱۴۰ بند تدوین شده محله محوری و مشارکت مردمی در مدیریت کروناست. هر جا در این انقلاب از مردم استفاده شد پیروزی داشتیم. همبستگی میان همه دستگاه‌ها و اولویت پیشگیری بر درمان است.

نصیری گفت: امروز قصد داریم یک حرکت جدید را آغاز کنیم. حرکت جدید که امروز آغاز می‌شود فعلاً با واکسن آغاز شده است. پویشی از سه روز پیش شروع شده است که تا پایان تاریخ ۱۰ مهر بتوانیم در شهر و استان تهران هیچ فرد بالای ۱۸ سال نداشته باشیم که دز اول را دریافت کرده باشند.

وی با بیان اینکه ۷۰۰ هزار دز در ۱۰ روز از وزارت بهداشت درخواست شده است گفت: ما این دفعه نه فقط با تامین مکان بلکه تامین همه امکانات از جمله نیروی انسانی را به عهده بگیریم. ۱۳ مرکز یا شهر واکسن ثابت شهری و سه مرکز خودرویی جدید و ۱۰ مرکز یا شهر افتتاح می‌شود.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , انتخاب سردبیر , تله تایپ , خبر داغ , شهری , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه