وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۳/۲۳
» تله تایپ » یک انتقاد از مناظره گذشته و یک پیشنهاد برای مناظره آینده
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۴:۴۴
 کد خبر: 136595
 70 بازدید

نماینده مجلس مطرح کرد

یک انتقاد از مناظره گذشته و یک پیشنهاد برای مناظره آینده

یک عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کاندیداها باید جوری در مناظرات حاضر شوند که برای مردم ملموس باشد که می توانند مشکلات امروز کشور را حل کنند.

یک انتقاد از مناظره گذشته و یک پیشنهاد برای مناظره آینده

هادی بیگی نژاد با اشاره به نقاط ضعف اولین مناظره انتخاباتی در بین کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: از نظر بنده نقطه ضعف اولین مناظره انتخاباتی تهاجم بیخودی بود که برخی از کاندیداها نسبت به سایر کاندیداها داشتند. بنطر می رسید برخی از کاندیداها به جای آنکه به دنبال ارائه برنامه به مردم باشند، تخریب طرف های مقابل را دنبال می کردند.

وی در ادامه اظهار کرد: متاسفانه حرف هایی زده شد که اصلا سندیت نداشت و حتی پاسخ آنان نیز اظهر من الشمس بود. حتی از آغاز مناظره این حمله آغاز شد و گفتند چرا یکی را “جناب آقا” خطاب کردید و ما را آقا صدا زدید. مطرح شدن این مسائل در مناظرات کم ظرفیتی برخی از طرف ها را نشان می دهد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای مناظرات آتی پیشنهاد می کنم که اگر کاندیداها قصد دارند کاری برای مردم انجام دهند، جوری صحبت کنند که مردم احساس کنند که این افراد بلدند که گره مشکلات زندگی آنان را باز کنند و برای آن برنامه دارند.

بیگی نژاد در پایان تاکید کرد: کاندیداها باید جوری در مناظرات حاضر شوند که برای مردم ملموس باشد که می توانند مشکلات امروز کشور را حل کنند. به این طریق می توانند نظر مردم را جلب کنند. پرداختن به حاشیه ها و تخریب دیگری بیانگر ضعف کاندیداها در حل مشکلات است.


برچسب ها : ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , سیاسی , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه