وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۳/۲۳
» تله تایپ » تذکر به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۰
 کد خبر: 136435
 100 بازدید

تذکر به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

رئیس ستاد کنگره شهدای لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) گفت: از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری می‌خواهم که اخلاص و صداقت و ایثارگری شهدا را الگوی خود قرار دهند تا جامعه خوبی داشته باشیم.

تذکر به نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

اکبر باقری از رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ بیان کرد: همراه با همرزمانم در چند روز گذشته پیگیر سخنان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری هستیم. متأسفانه آنها در سخنان خود تاکنون اشاره‌ای به وضعیت خانواده شهدا و ایثارگران نداشته‌اند. گویا تصور می‌کنند که اگر از خانواده شهدا و ایثارگران صحبتی کنند رأی شان کاهش می‌یابد.

رئیس ستاد کنگره شهدای لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) گفت: در سنوات گذشته برخی مسئولان و نماینده‌ها استفاده ابزاری بسیاری از اسم و رسم شهدا کرده‌اند اما امیدواریم افرادی که اکنون قرار است سکان‌دار اداره کشور شوند رویه پیشین را اصلاح کنند و حقیقتا در عمل،وضعیت جامعه ایثارگری را بررسی کنند. توصیه‌ای که به نامزدهای ریاست جمهوری دارم این است که به وصیتنامه شهدا نگاه کنند.شهدا تأکید دارند که ادامه دهنده راه‌شان باشیم.

باقری اظهار کرد:یکی از اصولی که شهدا به آن توجه ویژه دارند مسئله پیروی از ولایت فقیه است. شهدا در طول زندگی خود اطاعت محض از امام خمینی(ره) داشتند و تمام فرامین ایشان را بی‌چون و چرا اجرا می‌کردند. هنگامی که گوش به فرمان ولایت باشیم می‌توانیم در فرهنگ، سیاست، اقتصاد و امور دفاعی پیشرفت کنیم.


برچسب ها : ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , سیاسی , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه