وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۳/۲۸
» اجتماعی » تبریک مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۱
 کد خبر: 135805
 212 بازدید

تبریک مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه فرارسیدن 27 اردیبهشت‌ماه روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی را به فعالان عرصه اطلاع‌رسانی، به‌ویژه همکاران گرامی در مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل این شرکت تبریک گفت

تبریک مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط‌عمومی

علی عبداله پور افزود: روابط‌عمومی به‌عنوان آیینه تمام‌نمای انتظارات مردم از سازمان‌ها و شرکت‌ها عمل می‌کند که بیانگر اهمیت و نقش والای این حرفه در دنیای ارتباطات است.

این روز بهانه‌ای ا‌ست که به یاد آوریم پیشرفت و توسعه یک جامعه بیش از همه در گرو سازوکارهایی چون توزیع عادلانه اطلاعات، روشنگری افکارعمومی، مردم مداری و احترام به حقوق انسان‌ها به‌منظور افزایش سطح مشارکت عمومی و پاسخگو بودن است و روابط‌عمومی به‌عنوان یک سامانه مشورتی و یکی از عناصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی و شرکتی باید آن را محقق کند.

وی با اشاره به اینکه مأموریت انجام این مهم در هر مجموعه جزء وظایف اصلی روابط‌عمومی است تصریح کرد: نقش روابط‌عمومی شهر زیرزمینی باتوجه‌به حجم مخاطبانی که روزانه از آن استفاده می‌کنند، کار گسترده‌ای است زیرا انتقال پیام و اطلاعات میان این حجم از افراد، با گستردگی خطوط و تعداد ایستگاه‌های که متروی تهران وظایف روابط‌عمومی را بیشتر می‌کند.

عبداله پور گفت: روابط‌عمومی تنها نه به‌عنوان یک اداره تشریفاتی و اجرایی، بلکه به‌عنوان بازوی توانمند مشورتی و مدیریتی و عنصری مهم در ارتقا و پیشرفت هر سازمان و شرکت، جایگاه ویژه‌ای دارد و به‌عنوان پل ارتباطی با افکارعمومی و همچنین ارتباط مدیران و کارکنان عمل می‌کند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , انتخاب سردبیر , تله تایپ , حمل و نقل , خبر داغ
ارسال دیدگاه