وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۳/۲۸
» اجتماعی » عضو شورای شهر: رانندگان تاکسی واکسینه شوند
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۸
 کد خبر: 135713
 283 بازدید

عضو شورای شهر: رانندگان تاکسی واکسینه شوند

شورای سلامی شهر تهران گفت: نباید هر روزه مشاهده کنیم که تعداد تاکسی رانان قربانی کرونا رو به افزایش است و باید واکسینه شوند.

عضو شورای شهر: رانندگان تاکسی واکسینه شوند

محمد علیخانی صبح امروز در جلسه شورای شهر پایتخت در تذکر پیش از دستور خود گفت: تذکر بنده درباره طرحی برای واکسیناسیون کارکنان شهرداری بود که دوستان امضا کردند اما به دلیل برخی واههمه ها این طرح از دستور خارج شد. یکی از مواردی که در آن طرح آمده بود، واکسیناسیون رانندگان حمل و نقل عمومی به ویژه تاکسی رانان بود.

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر عنوان کرد: حدود ۲۰۰ راننده تاکسی به دلیل کرونا فوت کردند. شهرداری برای این افراد چه اقدمی انجام داده است؟

وی تاکید کرد: در این طرح نوشته شده بود که کسانی که در معرض خطر هستند، واکسینه شوند. شهرداری تهران اگر می‌تواند از طریق وزارت بهداشت موضوع را پیگیری کند در غیر این صورت این طرح دوباره باید به صحن بیاید و اشکالات آن رفع شود.

علیخانی ابراز داشت: نباید هر روزه مشاهده کنیم که تعداد تاکسی رانان قربانی کرونا رو به افزایش است و باید برای آنها کاری کنیم.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , حمل و نقل , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه