زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۲/۱
» اجتماعی » تلاش ناکام برای تجاوز به دو دستفروش
تاریخ انتشار : 2018/08/06 - 18:49
 کد خبر: 13561
 284 بازدید

تلاش ناکام برای تجاوز به دو دستفروش

پلیس آگاهی تهران بزرگ ۲ جوانی را که با ربودن ۲ دستفروش قصد تجاوز به آن‌ها و آزار و اذیت‌شان را داشتند، دستگیر کرد.

تلاش ناکام برای تجاوز به دو دستفروش

29 تیر ماه امسال دو پسر 18 ساله با مراجعه به کلانتری 152 خانی آباد به مأمورین اعلام کردند که دو سرنشین یک خودرو 206 سفید رنگ به قصد آزار و اذیت جنسی اقدام به ربودن آنها کردند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «آدم ربایی با انگیزه آزار و اذیت جنسی»، پرونده جهت ادامه رسیدگی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

شکات پرونده (دو نوجوان 18 ساله) پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی در اظهارات اولیه عنوان داشتند که هر دو نفر دستفروش هستند و در زمان مراجعت به خانه مورد ربایش قرار گرفتند؛ این دو نوجوان در توضیحات خود به کارآگاهان عنوان داشتند: 30 دقیقه بامداد 29 تیرماه زمانیکه در حال جمع کردن بساط دست فروشی خود بودیم، ناگهان یک 206 سفید رنگ با دو سرنشین در مقابل ما توقف کرد و با تهدید چاقو هر دو نفر ما را سوار ماشین کردند. ما را به اتاقکی در پشت بام یک کارگاه در منطقه نعمت آباد برده و در آنجا با ضرب و شتم و تهدید چاقو قصد آزار و اذیت داشتند.

یکی از شکات پرونده که موفق به فرار از داخل اتاقک داخل کارگاه شده بود در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: سرنشینان 206 با تهدید چاقو و ضرب و شتم قصد آزار و اذیت مرا داشتند؛ در یک لحظه به جسم تیزی شبیه به چاقو برخوردم کرد و متوجه وجود چاقو در زیر فرش داخل اتاقک شدم. به قصد مقاومت و فرار، چاقو را برداشته و حمله ور شدم؛ چاقو را به سینه یکی از آن دو نفر فرو کردم؛ در حالیکه لباس بر تن نداشتم از داخل اتاقک خارج شده و خودم را به داخل کوچه رساندم؛ در حال کمک خواستن بودم که این دو نفر نیز سوار 206 شده و از محل دور شدند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح روند شناسایی و دستگیری متهمین پرونده گفت: کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با مراجعه به محل اتاقک به بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته کارگاه پرداخته و صحت اظهارات شکات پرونده مورد تأیید قرار گرفت. در ادامه، با شناسایی 206 متعلق به یکی از متهمین به نام بهنام (27 ساله)، کارآگاهان به محل سکونت وی در منطقه نعمت آباد رفته و اطلاع پیدا کردند که بهنام آخرین بار به همراه یکی از دوستانش به نام جعفر (28 ساله) مشاهده شده و پس از آن هر دو نفر مراجعتی به منازل خود نداشتند.

با شناسایی تصاویر بهنام و جعفر توسط شکات پرونده، اقدامات پلیسی جهت دستگیری آنها در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و مشخص شد این دو نفر در حال حاضر با یک دستگاه خودرو وانت در محدوده نعمت آباد تردد دارند؛ خودرو وانت همراه با محل دقیق تردد متهمین در منطقه نعمت آباد شناسایی و تحت کنترل نامحسوس پلیسی قرار گرفت و سرانجام در روز جمعه 12 مرداد هر دو نفر آنها سوار بر خودرو وانت متعلق به جعفر دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

متهمین در تحقیقات اولیه منکر هرگونه اقدام به آدم ربایی و تلاش برای آزار و اذیت شدند اما پس از مواجه حضوری با دو شاکی پرونده و همچنین مشاهده تصاویر دوربین‌های مداربسته که آنها را در حال انتقال دو نوجوان به داخل کارگاه نشان می‌داد به ناچار لب به اعتراف گشوده و به آدم ربایی دو نوجوان 18 ساله با انگیزه آزار و اذیت آنها اعتراف و عنوان کردند که در آن شب، شرب خمرکرده و در وضعیت روحی – روانی مناسبی قرار نداشتند.

بهنام که از ناحیه سینه مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان کرد: زمانیکه چاقو به سینه‌ام فرو رفت دچار خونریز شدیدی شدم؛ بسیار ترسیده بودم؛ همراه با جعفر سوار ماشین شده و خودمان را به بیمارستان رساندیم؛ پس از انجام اقدامات درمانی بر روی من اطمینان داشتیم که پلیس به دنبال ماست؛ برای همین از آنزمان [تا زمان دستگیری] فراری بودیم تا نهایتا دستگیر شدیم.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهمین با قرار قانونی صادره از سوی بازپرس محترم شعبه نهم دادسرای ناحیه 27 تهران و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند


برچسب ها : ,
دسته بندی : اجتماعی , خبر داغ , شهری
ارسال دیدگاه