وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۳/۲۵
» اسلایدر دوم » آیا بریتنی اسپیرز واقعاً به زوال عقل مبتلا شده است؟
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۴۸
 کد خبر: 135101
 270 بازدید

آیا بریتنی اسپیرز واقعاً به زوال عقل مبتلا شده است؟

پدر بریتنی اسپیرز مدعی شده است که ستاره پاپ ۳۹ ساله آمریکایی به زوال عقل مبتلا شده است. جیمی اسپیرز ۶۸ ساله می گوید که دخترش به خاطر همین بیماری مدیریت دارایی های خود را به پدرش واگذار کرده است اما طرفداران می گویند که در صورت ابتلا به زوال عقل، به خاطر سپردن آهنگ ها و انجام کارهای روزمره بدون مشکل خاصی غیرممکن خواهد بود.

آیا بریتنی اسپیرز واقعاً به زوال عقل مبتلا شده است؟

اسپیرز در ماه دسامبر گذشته به مناسبت سی و نهمین سالگرد تولد خود یک آهنگ جدید به نام Swimming In The Stars منتشر کرده و در طول مدتی که پدرش مسئولیت کنترل امور مالی او را بر عهده داشته، اسپیرز چهار آلبوم منتشر کرده و چهار کنسرت بین المللی نیز داشته است.

قرارداد قیومیت پدر بریتنی اسپیرز بر او زمانی منعقد شد که اسپیرز بعد از جدایی از کوین فدرلین در سال ۲۰۰۷ شرایط روحی مناسبی نداشت و حضانت دو فرزندش جیدن و شان را از دست داده بود. اما مستندی که اخیراً توسط مبین ازهار ساخته شده و هفته آینده در بریتانیا منتشر خواهد شد، اسنادی را نشان می دهد که زوال عقل را دلیل اصلی حکم قیومیت پدر بریتنی اسپیرز بر او جلوه می دهند، شرایطی که در ۱۲ سال اخیر برای اسپیرز وجود داشته است. در مستند The Battle For Britney: Fans, Cash and a Conservatorship، ازهار می گوید که ادعای زوال عقل کمی غیرممکن به نظر رسیده و وی این موضوع را یک تئوری توطئه می داند. وی در این باره گفته است: «چندین وبسایت طرفداران وجود دارد که می گویند اسناد مربوط به ماجرای قیومیت را در اختیار دارند».

در ایالات متحده کمتر از ۵ درصد از موارد ابتلا به زوال عقل مربوط به افراد زیر ۶۵ سال هستند و به همین خاطر ازهار مدعی است که موضوع ابتلای بریتنی اسپیرز به زوال عقل نمی تواند واقعی باشد. اسپیرز قرار است برای اولین بار در ماه ژوئن آینده در این مورد در دادگاه سخن بگوید. پدر او بعد از مدت ها کنترل امور مالی دخترش، بالاخره به طور موقت و به خاطر بیماری از مسئولیت خود کناره گیری کرده و اکنون تیم مدیریتی خود اسپیرز بر مسائل مالی او کنترل دارند. بریتنی همچنین روز جمعه گذشته تصویری سیاه و سفید از یک دختر بچه که انگشت وسط خود را به نشانه توهین بالا گرفته بود منتشر کرده و در بخش شرح آن همراه با ایموجی های مختلف نوشت: « سلام اسم من بریتنی اسپیرز است… از آشنایی با شما خوشوقتم!!! یکی از قوی ترین نعمت های خدادادی من این است که خیلی خوشکل هستم بدون هیچ بحثی!!!».


برچسب ها : ,
دسته بندی : اسلایدر دوم , جذاب ترین ها , خبر داغ , مطالب خواندنی
ارسال دیدگاه