وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۱/۲۵
» اجتماعی » انفجار یک ساختمان اداری در تهران/ یک نفر مصدوم شد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۱
 کد خبر: 132065
 45 بازدید

انفجار یک ساختمان اداری در تهران/ یک نفر مصدوم شد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از انفجار یک ساختمان اداری و مصدومیت یک نفر خبر داد.

انفجار یک ساختمان اداری در تهران/ یک نفر مصدوم شد

«جلال ملکی» سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران در گفت وگو با ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۶:۱۱ صبح امروز یک مورد حادثه انفجار در یک ساختمان در خیابان سپهبد قرنی، بالاتر از خیابان طالقانی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله ایستگاه شماره ۱۸ به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان پنج طبقه ده واحدی با کاربری اداری بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: در طبقه پنجم این ساختمان در یک واحد ۷۰ متری که هنوز کاملا راه‌اندازی نشده بود و فقط یک نفر در آن حضور داشته، انفجاری رخ داده بود که باعث تخریب این واحد شده بود.

ملکی تصریح کرد: دیوار بخشی از این واحد تخریب شده و به خیابان ریخته بود و دو دستگاه خودروی سواری خسارت وارده شود. خوشخبتانه این انفجار باعث شعله‌وری نشده بود اما فردی که در این واحد بود دچار مصدومیت شده بود که به عوامل اورژانس تحویل داده شد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه