وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۱/۲۵
» تله تایپ » فرصت طلایی برای شماره یک استقلال
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۴
 کد خبر: 131773
 68 بازدید

فرصت طلایی برای شماره یک استقلال

سید حسین حسینی سنگربان تیم استقلال تهران امروز به جای رشید مظاهری درون دروازه جای می‌گیرد.

فرصت طلایی برای شماره یک استقلال

از سری بازی‌های هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال تیم استقلال تهران امروز در بازی خارج از خانه مقابل مس رفسنجان قرار می‌گیرد.

آبی پوشان تهرانی که بازی هفته پایانی نیم فصل اول را مقابل سپاهان اصفهان با شکست پشت سر گذاشته بودند انگیزه زیادی برای بازگشت به صدر جدول دارند و سه امتیاز این بازی اهمیت زیادی برای آنها خواهد داشت.

اگرچه شیخ دیاباته به عنوان یکی از مصدومان همیشگی استقلال در فصل جاری به این بازی رسیده اما محمد رشید مظاهری مصدوم جدید آبی‌هاست که برای مصاف با مس در دسترس کادرفنی نیست و غیبت او شانس حضور سیدحسین حسینی درون دروازه را زنده کرده است.

حسینی در فصل جاری تنها سه مسابقه را تجربه کرده و اغلب از روی نیمکت شاهد عملکرد مظاهری بوده است. حسینی در هفته اول لیگ مقابل مس قرار گرفت و سپس برابر فولاد بازی کرد. او بعد از فولاد یازده هفته نیمکت نشین بود تا مقایل نفت مسجد سلیمان به میدان برود. اشتباهاتش در این بازی موجب شد تا مظاهری دوباره به دروازه‌ برگردد.

غیبت امروز مظاهری فرصت طلایی برای حسینی ایجاد کرد تا توانایی‌های خود را اثبات کند. این سنگربان که برابر مس در مسابقه رفت گلی دریافت نکرده بود در صورت بسته نگه داشتن دروازه‌ خود برای بازی امروز به اولین سنگربان فصل تبدیل می‌شود که مقابل یک تیم در بازی رفت و برگشت کلین سیتی خواهد کرد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه