وضع و حال مردمان تنگ فکر به وضع و حال بطریهای تنگ دهان می ماند؛ هرچه کمتر در خود دارند، با سر و صدای بیشتری آن را به خارج پرتاب می کنند. الکساندر پوپ
۱۴۰۰/۱/۲۵
» تله تایپ » اقدام تکراری مهدی قایدی!
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۶
 کد خبر: 131640
 81 بازدید

اقدام تکراری مهدی قایدی!

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال با حضور مدیرعامل این باشگاه برگزار شد.

اقدام تکراری مهدی قایدی!

تمرین امروز (جمعه) تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۲ در زمین کمپ تیم‌های ملی در شرایطی برگزار شد که احمد مددی در محل تمرین آبی پوشان حضور پیدا کرد و با محمود فکری به صحبت پرداخت.

* داریوش شجاعیان و مهدی قایدی مثل روزهای گذشته در تمرین امروز حضور نداشتند. هر دو بازیکن در دیدار با مس رفسنجان غایب خواهند بود.

در ابتدای این تمرین بازیکنان به گرم کردن و کار ساده با توپ مشغول شدند.در ادامه بازیکنان به ۴ تیم تقسیم شدند و یک تمرین مربوط به حفظ توپ به صورت گروهی را پشت سر گذاشتند. بخش بعدی تمرین استقلال را مرور یک تاکتیک تیمی در قالب دو تیم تشکیل داد. بخش پایانی این تمرین را فوتبال درون تیمی تشکیل داد.

*بابک مرادی مثل روز گذشته پا به پای سایر بازیکنان تمرین کرد.

* فردین رابط که شایعاتی پیرامون جدایی‌اش از استقلال شنیده می‌شد در تمرین امروز آبی پوشان شرکت کرد. این بازیکن برای دقایقی با فکری در حضور برهانی سرمربی استقلال به گفت و گو پرداخت. رابط در دربی امیدهای تهران با لگد به شیشه رختکن استقلال زد و مدتی از تمرینات این تیم دور بود اما مجددا مجوز تمرین گرفت ولی با ادامه روند انضباطی خود از حضور در تمرینات منع شد تا اینکه امروز جلسه‌ای سرپایی را با فکری برگزار کرد.

اعضای تیم فوتبال استقلال قرار است روز یکشنبه تهران را به مقصد رفسنجان ترک کند تا دوشنبه به مصاف شاگردان ربیعی بروند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه