زندگی برای کسانی که فکر می کنند یک کمدی و برای کسانی که احساس می کنند یک تراژدی است./هوراس والپول
۱۴۰۳/۲/۴
» خبر داغ » وضعیت فایل صوتی غیراخلاقی منتسب به یک نماینده مجلس
تاریخ انتشار : 2018/07/24 - 13:29
 کد خبر: 12923
 250 بازدید

وضعیت فایل صوتی غیراخلاقی منتسب به یک نماینده مجلس

اعتمادآنلاین نوشت: سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان می‌گوید که هنوز شکایتی در خصوص نماینده‌ای که فایل صوتی‌اش در فضای مجازی منتشر شد، به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارسال نشده است.

وضعیت فایل صوتی غیراخلاقی منتسب به یک نماینده مجلس

انتشار فایل صوتی منتسب به یک نماینده مجلس دهم در روزهایی که مجلس تعطیل بود،‌ حاشیه‌هایی را در فضای مجازی به دنبال داشت اما محمد جواد جمالی سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درباره رسیدگی به پرونده این نماینده می‌گوید که از دبیر هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در این باره کسب اطلاع کرده اما تا هنوز هیچ شکایتی به این هیات واصل نشده است.

او گفت: هیچ کدام از اعضای هیات نظارت هم در این خصوص شکایت نکرده‌اند.

جمالی ادامه داد: بهتر است که هیات رئیسه مجلس استفساریه‌ای داشته باشد و اعلام کند که هیات نظارت بتواند بدون داشتن شاکی هم به برخی از مسایل که به شان و شئونات نمایندگان و مجلس آسیب می‌زند، رسیدگی کند یا اینکه تقاضای مردمی را رسیدگی کند. اتفاقا در این شرایط بهتر می‌شود و چه بسا حقایق هم روشن شود. شاید بعضی از نمایندگان هم بی‌گناه باشند و ما این موضوع را اعلام می‌کنیم.

او گفت: اگر شکایتی در هفته جاری در خصوص فایل صوتی که گفته می‌شود برای یکی از نمایندگان است مطرح شود، رسیدگی به آن به جلسه بعد هیات نظارت بر رفتار نمایندگان موکول می‌شود چراکه برای جلسه آتی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تعدادی از نمایندگان را دعوت کرده‌ایم.

پروانه سلحشوری هم در پاسخ به این سوال که آیا از نماینده‌ای که فایل صوتی او منتشر شده شکایت کرده‌اید، گفت: من گفتم باید پیگیری کنیم که این فایل صوتی منتسب به آن نماینده بوده یا خیر و بعد از آن شکایت کنیم.

او ادامه داد: ما می‌توانیم درخواست کنیم تا مشخص شود که آن فایل صوتی برای چه کسی بوده و بعد از مشخص شدن نتیجه اگر آن فایل برای نماینده مجلس بود، شکایت خواهیم کرد.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه