زندگی مانند دوچرخه سواری است. برای این که بتوانید تعادل خود را حفظ کنید باید همیشه در حرکت باشید. انیشتین
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
» اجتماعی » پافشاری پایتخت نشینان به زیارت اهل قبور در روزهای کرونایی/ سر نترس تهرانی‌ها از مرگ سفید
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۷:۴۹
 کد خبر: 123484
 63 بازدید

پافشاری پایتخت نشینان به زیارت اهل قبور در روزهای کرونایی/ سر نترس تهرانی‌ها از مرگ سفید

با وجود اجرای محدودیت‌های جدید کرونایی در سطح شهر تهران، اما همچنان مردم در روز‌های پایانی هفته برای زیارت اهل قبور به بهشت زهرا می‌روند.

پافشاری پایتخت نشینان به زیارت اهل قبور در روزهای کرونایی/ سر نترس تهرانی‌ها از مرگ سفید

روز به روز شیب صعودی نمودار جانباختگان کرونایی بیشتر می‌شود و هر کسی خطر ابتلا به کرونا را در چند قدمی خود احساس می‌کند.

در چند هفته اخیر محدودیت‌های کرونایی افزایش یافت به گونه‌ای که اصناف و مغازه‌ها هم با دستور دولت از ابتدای آذرماه تعطیل شده‌اند و پلیس با همه اصناف به غیر از اصنافی که فعالیت آن‌ها ضروری است، برخورد می‌کند.

تدابیر انجام شده و تحمیل تعطیلی به اصناف که موجب قطع درآمد آن‌ها شده، حاکی از شدت خطر ابتلای جمعی مردم به کرونا هست.

بدیهی است که در این شرایط زیارت اهل قبور (نه مراسم تدفین) در مقابل تعطیلی اصناف اهمیت کمتری دارد، اما در همین شرایط هم عده‌ای از هموطنان با حضور دسته جمعی در بهشت زهرا برای زیارت اهل قبور، خود و خانواده هایشان را در معرض خطر قرار داده اند.

جالب اینجاست که در اینجا خبری از اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از ورود مردم به بهشت زهرا همانند آنچه با اصناف صورت می‌گیرد، نیست.

سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا هم از مردم خواسته بود از آمدن به بهشت زهرا خودداری کنند و در صورت لزوم فقط برای خاک سپاری امواتشان راهی بهشت زهرا شوند.

برای اینکه روشن شود، چرا در‌ب‌های بهشت زهرا همچنان به روی مردم باز است و کسی مانع ورود افراد به محوطه بهشت زهرا نمی‌شود، بار‌ها با مدیر عامل بهشت زهرا تماس گرفتیم، اما پاسخی دریافت نکردیم.


برچسب ها :
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه