باز محرم رسيد، ماه عزای حسين سينه ‌ی ما می ‌شود، كرب و بلای حسين كاش كه تركم شود غفلت و جرم و گناه تا كه بگيرم صفا، من ز صفای حسين
۱۴۰۰/۷/۲۶
» بانک و بیمه » کسب رتبه نخست در اعطای تسهیلات به خسارت دیدگان کرونا
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۲۶
 کد خبر: 121864
 48 بازدید

کسب رتبه نخست در اعطای تسهیلات به خسارت دیدگان کرونا

موسسه اعتباری ملل در اعطای تسهیلات به خسارت دیدگان کرونا در استان مازندران رتبه نخست را کسب کرد.

کسب رتبه نخست در اعطای تسهیلات به خسارت دیدگان کرونا

به گزارش پایگاه خبری تدبیرتازه نیوز به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل؛ این موسسه توانست رتبه نخست در اعطای تسهیلات به خسارت دیدگان کرونا دراستان مازندران را کسب نماید.

آقای حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران ضمن اعلام خبر فوق افزود با پیگیری مجدانه استانداری و تلاش های فرمانداران و بانک های عامل تعداد ۱۹۲۷۹ پرونده به مبلغ ۴۸۶ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شد که موسسه اعتباری ملل با پرداخت ۱۰۰ درصدی تعهدات خود در بین ۱۹ بانک عامل توانست رتبه نخست را ازآن خود نماید.

موسسه اعتباری ملل به پشتوانه اعتماد و اطمینان مشتریان محترم و پیشینه ۳۳ سال فعالیت صادقانه، در نظام بانکی کشور، همواره در جهت تامین رضایتمندی مشتریان گرامی تلاش نموده است و در دوران شیوع ویروس کرونا نسبت به خرید ۲۰ میلیارد ریال اوراق گواهی نیکوکاری کرونا ۲ اقدام نمود. ضمناً در همین راستا ده دستگاه ونتیلاتور به مبلغ ۲۶ میلیارد ریال به بیمارستان های خراسان رضوی اهدا کرد و همچنین این موسسه مبلغ ۱ میلیارد ریال را بصورت بلاعوض به گروه جهادی عماریون جهت تولید و توزیع ماسک رایگان تقدیم نمود.


برچسب ها :
دسته بندی : بانک و بیمه
ارسال دیدگاه