باز محرم رسيد، ماه عزای حسين سينه ‌ی ما می ‌شود، كرب و بلای حسين كاش كه تركم شود غفلت و جرم و گناه تا كه بگيرم صفا، من ز صفای حسين
۱۴۰۰/۷/۲۶
» تله تایپ » توقیف خودرو سواری که ۲۵۶ کیلو مواد مخدر قاچاق می‌کرد
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۸
 کد خبر: 121816
 42 بازدید

توقیف خودرو سواری که ۲۵۶ کیلو مواد مخدر قاچاق می‌کرد

فرمانده انتظامی استان کرمان از توقیف یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و کشف ۲۵۶ کیلوگرم مواد افیونی در عملیات پلیس شهرستان «ارزوئیه» خبر داد.

توقیف خودرو سواری که ۲۵۶ کیلو مواد مخدر قاچاق می‌کرد

سردار عبدالرضا ناظری گفت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ بامداد شب گذشته ماموران شهرستان “ارزوئیه” هنگام کنترل خودروها در محور روستایی “صوغان” به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشکوک و به آن دستور ایست دادند.

وی افزود: راننده خودرو بدون توجه به ایست ماموران از صحنه متواری و در ادامه ماموران با تعقیب و مراقبت ضربتی، خودروی مورد نظر را متوقف کردند.

سردار ناظری با اشاره به اینکه قاچاقچیان با استفاده از پوشش گیاهی و کوهستانی بودن منطقه متواری شدند، خاطرنشان کرد: در بازرسی از این خودرو ۲۵۶ کیلوگرم مواد مخدر شامل ۱۰۵ کیلوگرم تریاک و ۱۵۱ کیلوگرم حشیش کشف شد.
فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه تلاش برای دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد، گفت: اقدامات مقابله‌ای با پدیده شوم مواد مخدر همه جانبه بوده و شهروندان می‌توانند موارد مشکوک این حوزه را از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

بیشتر بخوانید:

  1. بیش‌ از ۳۰۰۰ نقطه ناامن در جاده‌های کشور/ تصادفات؛ دومین علت مرگ بعد از کرونا

برچسب ها :
دسته بندی : تله تایپ , حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه