باز محرم رسيد، ماه عزای حسين سينه ‌ی ما می ‌شود، كرب و بلای حسين كاش كه تركم شود غفلت و جرم و گناه تا كه بگيرم صفا، من ز صفای حسين
۱۴۰۰/۷/۲۶
» تله تایپ » مهاجم بحرین: هدف ما صعود به جام جهانی است
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۲
 کد خبر: 121757
 38 بازدید

مهاجم بحرین: هدف ما صعود به جام جهانی است

مهاجم تیم ملی فوتبال بحرین که یکی از حریفان ایران در انتخابی جام جهانی است تاکید کرد که هدف این تیم صعود به جام جهانی است.

مهاجم بحرین: هدف ما صعود به جام جهانی است

و به نقل از elsport، تیم ملی فوتبال بحرین در دیداری دوستانه موفق شد با نتیجه ۳ بر یک برابر امارات به پیروزی دست پیدا کند.

بحرین که یکی از حریفان ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است با یک گل از امارات عقب افتاد اما سه گل به ثمر رساند تا پیروز بازی شود.

محمد الرمیحی زننده دو گل بحرین در این بازی بود. او گفت: برگزاری چنین دیدارهایی به تیم کمک می‌کند. روند خوب ما ادامه پیدا خواهد کرد. با آمدن هلیو سوزا شرایط تیم بهتر شده است و می خواهیم که در دیدارهای بعدی هم خوب ظاهر شویم.

الرمیحی ادامه داد: بازی به بازی در حال بهتر شدن هستیم و باید این روند را ادامه دهیم چرا که هدف ما صعود به جام جهانی است.

تیم ملی فوتبال بحرین در دیدار رفت برابر ایران به پیروزی دست پیدا کرد. این تیم با ۹ امتیاز در رده دوم گروه C جای دارد این در حالی است که ایران با ۶ امتیاز و یک بازی کمتر در رده سوم است.

عراق هم با ۱۱ امتیاز صدرنشین گروه است.

بیشتر بخوانید:

  1. تست کرونا جدید نادری هم مثبت شد

برچسب ها :
دسته بندی : تله تایپ , خبر داغ , ورزشی
ارسال دیدگاه