باز محرم رسيد، ماه عزای حسين سينه ‌ی ما می ‌شود، كرب و بلای حسين كاش كه تركم شود غفلت و جرم و گناه تا كه بگيرم صفا، من ز صفای حسين
۱۴۰۰/۷/۲۶
» بین الملل » درخواست وکیل ترامپ برای اخراج مدیر سیا
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۱۵
 کد خبر: 121673
 41 بازدید

درخواست وکیل ترامپ برای اخراج مدیر سیا

وکیل رئیس جمهوری آمریکا اوایل امروز (دوشنبه) خواستار برکناری جینا هاسپل بابت بی توجهی به هشدارهای مربوط به نرم افزارهای رای گیری است که این وکیل مدعی شده برای تقلب در انتخابات سوم نوامبر طراحی شده بودند.

درخواست وکیل ترامپ برای اخراج مدیر سیا

به گزارش اسپوتنیک، سیدنی پاول، وکیل دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفت: چرا جینا هاسپل، مدیر سیا هنوز باید در راس کار باشد؟ او را باید بلافاصله اخراج کرد. با توجه به هشدارهایی که درباره نرم افزارهای سیستم‌های رای گیری Dominion مطرح شد و توجهی به این هشدارها نشد، باید مدیر سیا اخراج شود.
وی به مجموعه‌ای از “افشاگران” اشاره کرد که به گفته وی ممکن است تایید کنند که از نرم افزار Dominion در ظاهر برای حذف “میلیون‌ها” رای به نفع بایدن استفاده شده است.
این وکیل در پاسخ به سوالی درباره شواهد مربوط به این مساله مدعی شد که راه‌های زیادی برای اثبات وجود دارد اما آن را در تلویزیون ملی نمی‌گوید!
اظهارات این وکیل بازتاب ادعاهای ترامپ است که می‌گوید در انتخابات سوم نوامبر تقلب شده است.
این اظهارات پس از آن مطرح شده که جی سکولو، وکیل کارزار انتخاباتی ترامپ خواستار بازشماری آرا در هر ایالتی شد که از این نرم افزار سیستم رای‌گیری در آن استفاده شده بود.
ترامپ کمپانی Dominion را مسئول حذف آرای جمهوری خواهان و جلب آرا برای دموکرات‌ها می‌داند.
وی گفته که یکسری اختلال در این سیستم‌های رای گیری در برخی از حوزه‌ها در روز انتخابات گزارش شد و اینها شواهدی بر این است که دموکرات‌ها تلاش می‌کنند تا آرای وی را در جریان تداوم شمارش آرا در ایالت‌های کلیدی به سرقت ببرند.

بیشتر بخوانید:


برچسب ها :
دسته بندی : بین الملل , تله تایپ , خبر داغ
ارسال دیدگاه