تغییر دهندگان اثر گذار در جهان کسانی هستند که بر خلاف جریان شنا می‌کنند. (والترنیس)
۱۳۹۹/۹/۴
» اقتصادی » جگوار ایی-پیس؛ کراس اوور لوکس انگلیسی با تغییرات ۲۰۲۱ (+ تصاویر)
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۹:۳۸
 کد خبر: 118624
 28 بازدید

جگوار ایی-پیس؛ کراس اوور لوکس انگلیسی با تغییرات ۲۰۲۱ (+ تصاویر)

شیب سقف و شکل ستون آخر بسیار اثرگذار است، مخصوصا زمانی که برجستگی روی فندر عقب را نیز بدان اضافه کنیم تا یک هارمونی فوق العاده را پیش روی خود داشته باشیم.

جگوار ایی-پیس؛ کراس اوور لوکس انگلیسی با تغییرات ۲۰۲۱ (+ تصاویر)

جگوار تصاویر مربوط به ایی-پیس ۲۰۲۱ را منتشر کرده که در آن جزئیات جدیدی را همراه با این کراس اوور لوکس و زیبا مشاهده می کنیم. از جمله تغییرات شاخص در قسمت دماغه می توان به قاب کرومی گریل(جلوپنجره) و بافت آبشاری آن اشاره کرد که موجب شده این قسمت بیشتر از قبل جلب نظر کند.

چراغ های اصلی نیز الگوی متفاوتی دارند و گرافیک داخلی آنها متشکل از دو ردیف نوار ال ایی دیی با طرح J-BLADE است که در همراهی با هالوژن ها یک انتخاب بسیار موثر و کاملا بهبود یافته محسوب می شود.

اینجا باید اشاره ای هم به هواکش های بزرگ روی بامپر(سپر) داشته باشیم که در یک قاب کرومی ضخیم قرار گرفته اند.

با حرکت به سمت نمای جانبی، فندرهای(گلگیر) حجیم و عضلانی و همچنین یک قطعه کوچک کروم اندود با لوگوی جگوار جلب نظر می کند. در این قسمت شیب سقف و شکل ستون آخر بسیار اثرگذار است، مخصوصا زمانی که برجستگی روی فندر عقب را نیز بدان اضافه کنیم تا یک هارمونی فوق العاده را پیش روی خود داشته باشیم.

در نمای عقب همچنان الگوی خطی و باریک برای چراغ های اصلی ادامه  یافته و دو خروجی اگزوز کرومی نیز داخل شبه بامپر قرار گرفته اند.

از منظر ابعاد؛ ایی-پیس ۲۰۲۱ برابر با ۴۳۶۹ میلیمتر در طول، ۱۹۸۳ میلیمتر در عرض و ۱۶۴۸ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورها نیز برابر با ۲۶۸۲ میلیمتر است. وزن خالص خودرو برابر با ۱۷۸۰ کیلوگرم است.

داخل کابین کراس اوور ایی-پیس همانند سایر محصولات مدل روز این کمپانی، فضای کاملا لوکس و البته فناورانه است. استفاده از بهترین مواد اولیه دارای بافت نرم با دقت بالا در تولید، نمایشگر ۱۱.۴ اینچی با لبه های خمیده ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی، نمایشگر ۱۲.۳ اینچی دیجیتال ویژه نشانگر آمپر(آپشن)، پشتیبانی از اپل کارپلی و اندروید اوتو، نمایشگر هدآپ، سیستم صوتی از برند حرفه ایی مریدین اودیو، شارژر بی سیم  و … بخشی از ویژگی های مدل ۲۰۲۱ است.

در بخش پیشرانه از نمونه ۴ سیلندر ۲ لیتری استفاده شده که خروجی این پیشرانه ۲۴۶ و در تریم ۳۰۰ اسپرت برابر با ۲۹۶ اسب بخار(هیبرید ملایم) است. سامانه تمام چرخ محرک در این محصول فعال است و در بخش جعبه دنده نیز از نمونه ۹ سرعته اتوماتیک استفاده شده است.

خودرو با موتور ۲۴۶ اسب بخاری طی ۷ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد و این آمار برای موتور ۲۹۶ اسب بخاری برابر با ۶.۶ ثانیه محاسبه شده است.

قیمت پایه مدل ۲۰۲۱ از ۴۰۹۹۵ دلار آغاز می شود و در گرانترین تریم یعنی ۳۰۰ اسپرت به ۵۰ هزار دلار می رسد.

منبع: عصر ایران


برچسب ها :
دسته بندی : اقتصادی , تله تایپ , خبر داغ , خودرو
ارسال دیدگاه