تغییر دهندگان اثر گذار در جهان کسانی هستند که بر خلاف جریان شنا می‌کنند. (والترنیس)
۱۳۹۹/۹/۱۲
» اقتصادی » تخفیف‌های بالا در بازار خودرو/ اعلام قیمت پراید
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۵
 کد خبر: 118479
 36 بازدید

تخفیف‌های بالا در بازار خودرو/ اعلام قیمت پراید

در حالی که صبح امروز، بازار خودرو با وضعیتی نامتعارف و نوسان شدید قیمت روبرو بود، عصر امروز معامله‌گران از کاهش قیمت‌ها در بازار خبر دادند.

تخفیف‌های بالا در بازار خودرو/ اعلام قیمت پراید

بازار خودرو این روزها در وضعیتی نامتعارف قرار دارد. هر چند انتشار اخباری در خصوص افزایش قیمت کارخانه‌ای خودرو بازار را تحت تاثیر قرار داده بود اما معامله‌گران میگویند با توجه به افزایش احتمال ریزش قیمت دلار در بازار، بازار خودرو بی‌تردید در آینده با شکست قیمت روبرو می‌شود.

بر این اساس عصر امروز هر چند معامله‌گران قیمت‌ها در فایل‌های اعلامی کاهش دادند اما همچنان خریدار چندانی در بازار نبود. پراید، که زمانی سنگ محک بازار خودرو تلقی می‌شد عصر امروز به قیمت ۱۳۶ میلیون تومان در آگهی‌ها قیمت خورد در حالی که صبح معامله‌گران تلاش می‌کردند قیمت را در محدوده بالاتر از ۱۴۰ میلیون تومان اعلام کنند.

پراید ۱۳۱و ۱۳۲ نیز در محدوده ۱۱۶ تا ۱۱۸ میلیون تومان قیمت خوردند. بر اساس این گزارش ساینا نیز تا ۱۵۲ میلیون تومان کاهش یافت و تیبا و تیبا ۲ به نرخ ۱۴۵ تا ۱۵۵ قیمت خوردند اما معامله‌گران از تخفیف‌های بالا در بازار خبر می‌دهند و می‌گویند مشتریان واقعی می‌توانند با قیمت‌هایی به مراتب پایین تر از این رقم خودروی مورد نیاز خود را خریداری کنند.

بررسی‌ها نشان می‌دهد در آگهی‌های اعلامی،تخفیف‌ها برای خودروهایی با قیمت بالاتر از ۴۰۰ میلیون تومان بسیار بالاتر است.

بیشتر بخوانید:


برچسب ها :
دسته بندی : اقتصادی , تله تایپ , خبر داغ , خودرو
ارسال دیدگاه