بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و در انسان چیزی بزرگتر از فکر او. (همیلتون)
۱۳۹۹/۴/۱۶
» انتخاب سردبیر » عکس شوهر و پدر شوهر زینب دختر سردار سلیمانی
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۹:۲۵
 کد خبر: 106388
 151 بازدید

عکس شوهر و پدر شوهر زینب دختر سردار سلیمانی

بتازگی خبر ازدواج زینب سلیمانی دختر سردار شهید قاسم سلیمانی منتشر شده است . دختر سردار قاسم سلیمانی عروس لبنانیها شد . سیدرضا صفی‌الدین فرزند سیدهاشم صفی الدین معاون اجرایی حزب الله لبنان با زینب سلیمانی ازدواج نموده است .

عکس شوهر و پدر شوهر زینب دختر سردار سلیمانی

سیدرضا صفی‌الدین فرزند سیدهاشم صفی الدین است که خیلی ها او را بعد از سیدحسن نصرالله نفر دوم حزب الله می دانند. وی ویژگی های مشترک زیادی با دبیر کل حزب الله داشته و روابط صمیمی با افراد مقاومت و مسئولان از رده بالا گرفته تا آنها که در میدان کار فعال هستند دارد.

بیش از ۵۰ سال سن دارد و مسئول شورای اجرایی حزب الله است که قوه مجریه حزب به حساب می آید و تمام مؤسسات پشتیبانی و مردمی حزب الله را اداره می کند.

وی همواره در میان افراد حزب الله است. به همین جهت از محبوبیت بالایی در میان آنها برخوردار است. ویژگی های فردی سیدهاشم صفی الدین به او این امکان را می دهد که شخصیت متحرکی در میدان عمل حزب الله باشد؛ ولی از آنجا که اسرائیل همواره در کمین وی بوده است، مجبور است مسائل امنیتی را رعایت کرده و کم تر در میان مردم ظاهر شود.

گفتنی است بهمن سال گذشته حجت‌الاسلام سیدهاشم صفی‌الدین رئیس‌ شورای اجرایی حزب‌الله لبنان با آیت الله مصباح یزدی رئیس موسسه امام خمینی(ره) دیدار و گفت و گو کرده بود.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : انتخاب سردبیر , تله تایپ , خبر داغ , سیاسی
ارسال دیدگاه