پدرم گفت: مردم دودسته اند بخشنده و گیرنده.!!؟؟ گیرنده ها بهتر میخورند اما بخشندگان بهتر میخوابند ... (مارلو توماس)
۱۳۹۹/۶/۳۱
» حوادث » انتقام عجیب اینترنتی دختری جوان
تاریخ انتشار : 2020/05/23 - 10:21
 کد خبر: 103062
 53 بازدید

انتقام عجیب اینترنتی دختری جوان

پلیس در تحقیقات خود متوجه شد فردی ایمیل شاكی را به دست آورده و از این طریق عكس‌ها و تصاویر دستكاری شده را به آدرسش ارسال ‌كرده است.

انتقام عجیب اینترنتی دختری جوان

رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی زنجان از دستگیری دختر جوانی که در ازدواج با صاحبکارش شکست خورده و با طرح نقشه‌ای قصد متلاشی کردن زندگی او را داشت، خبر داد. سرگرد نصرالله امیری با بیان این‌ که صاحب آموزشگاهی از دریافت عکس‌ها و مطالبی از طریق ایمیل که خانواده‌اش را در آستانه فروپاشی قرار داده اعلام شکایت کرده بود، گفت: پس از طرح شکایت، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان زنجان افزود: پلیس در تحقیقات خود متوجه شد فردی ایمیل شاکی را به دست آورده و از این طریق عکس‌ها و تصاویر دستکاری شده را به آدرسش ارسال ‌کرده است. امیری تصریح کرد: ماموران پلیس فتا در نخستین مرحله، متهم را که دختر جوانی بود، شناسایی کردند و پس از جمع‌آوری دلایل و مدارک لازم، او را دستگیر کردند.
امیری خاطرنشان کرد: با دستگیری متهم، مشخص شد وی پیش از این در آموزشگاه شاکی مشغول به کار بوده و از این طریق ایمیل وی را به دست آورده و اقدام به ارسال تصاویر دستکاری شده کرده است. وی با بیان این‌ که در بازجویی‌ها متهم علت و انگیزه خود را ازدواج با شاکی عنوان کرده است، گفت: متهم وقتی متوجه می‌شود وی با دختر دیگری ازدواج کرده است، به وی حسادت کرده و تصمیم گرفته با دستکاری تصاویر و ارسال آنها به صاحبکارش از او انتقام بگیرد.

رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی زنجان تصریح کرد: با این اقدام متهم، خانواده شاکی در معرض فروپاشی بود که اقدام به موقع پلیس در شناسایی و دستگیری متهم از این اتفاق جلوگیری کرد. وی به شهروندان توصیه کرد: رمز عبور، پست الکترونیک و اطلاعات شخصی خود را در اختیار دیگران قرار ندهند.


برچسب ها :
دسته بندی : حوادث , خبر داغ
ارسال دیدگاه