چه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبی آن شب قدر که این تازه براتم دادند
۱۳۹۹/۳/۵
» اجتماعی » تغییر قیمت بلیت متروی تهران و حومه از ابتدای خردادماه 1399
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۸
 کد خبر: 102654
 35 بازدید

تغییر قیمت بلیت متروی تهران و حومه از ابتدای خردادماه 1399

نايب رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت بهره برداري متروي تهران و حومه از تغيير قيمت بليت متروي تهران و حومه از ابتداي خرداد ماه 1399خبر داد.

تغییر قیمت بلیت متروی تهران و حومه از ابتدای خردادماه 1399

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین المل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه طبق مصوبه اعمال افزایش نرخ کرایه حمل و نقل عمومی شهر تهران که به تایید شورای اسلامی شهر تهران و فرمانداری تهران رسید همانند سنوات گذشته باید از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری این تغییرات برابر مصوبه ابلاغ شده اعمال می‌شد افزود: به دلیل شیوع ویروس کرونا این افزایش قیمت بر خلاف سال های قبل با کمی تاخیر از روز پنجشنبه یکم خرداد ماه سال 1399 اعمال می شود.

نوبخت.در ارتباط با افزایش قیمت بلیت مترو اظهار کرد: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران قیمت‌ بلیت‌ مترو برای بلیت تک سفره1500 تومان ، تک سفره حومه 1700تومان، تک سفره هشتگرد5000 تومان و تک سفره فرودگاه امام خمینی (ره)همانند سال گذشته بدون افزایش 9000 تومان تعیین شده است.

مدیر عامل شرکت بهره بر داری متروی تهران و حومه گفت: افرادی که از خطوط حومه ای استفاده می کنند باید در ایستگاه مبدا بلیت تک سفره حومه ،هشتگرد و فرودگاه را تهیه کنند .

وی با اشاره به اینکه مسافران خط حومه ای باید برای استفاده از مترو بلیت مخصوص تهیه کنند گفت: ناحیه بندی خط حومه ای تهران (صادقیه)-کرج -گلشهر نیز همانند خطوط درون شهری انجام شده و شهروندانی که مسافت های کوتاه تری استفاده می کنند می توانند با استفاده از بلیت های مبلغ دار از تخفیف بیشتری استفاده کرده و هزینه کمتری را پرداخت کنند.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه افزود: امسال هم همانند سال گذشته کارت بلیت اقشار خاص با تخفیف های مصوب شده ارایه می گردد و سقف مبلغ قابل شارژ در این کارت بلیت ها با دو برابر افزایش از ۱۵۰ هزارتومان به ۳۰۰ هزار تومان رسیده است.

مسافران محترم می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت شرکت به آدرس metro.tehran.ir مراجعه نمایند.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اجتماعی , تله تایپ , حمل و نقل , خبر داغ , پیشنهاد سردبیر
ارسال دیدگاه